boxed
border
http://dorduncu.com.tr/wp-content/themes/anya-installable/
http://dorduncu.com.tr/
#155779
style3

Hakkımızda

Dördüncü Teknoloji Ürünleri Satış ve Pazarlama

1990 Yılında bu yana Perakende sektöründe hizmet veren Beyhan Ticaret, 2014 Yılında Kurumsal ve Stratejik bir kararla Dördüncü Teknoloji Ürünleri Satış ve Pazarlama A.Ş. yi kurmuştur.

Vizyonumuz

Temsil ettiğimiz Markaların, Tüketicilerimizin, Müşterilerimizin ve Çalışanlarımızın her zaman yüzünü güldüren, lider bir güvenilir kurumsal çözüm şirketi olmak.

Misyonumuz

Dördüncü Teknoloji Ürünleri A.Ş. olarak, Temsil ettiğimiz özenle seçtiğimiz markaların Türkiye’nin her noktasına ulaştıran güvenilir bir satış firması olarak bilineceğiz.

Sözü ve Özü bir olmak mottomuz çerçevesinde, Taahhütlerimizi yerine getirirken dürüstlük ilkemiz rehberimiz olacaktır.

Kanallarımızı doğru belirleyip, Bayilerimize, Kurumlarımıza, Tüketicilerimize en doğru noktalarda hizmet vereceğiz. Bu hizmeti verirken bizi tekrar tekrar tercih etmelerinin nedeninin, kendilerine sunduğumuz kaliteli markalarımız olmakla birlikte, benzersiz müşteri hizmetlerimizin de olmasını amaçlıyoruz.
Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken Çalışanlarımızın, Toplumumuzun ve Tüketicilerimizin sağlığına duyarlı ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Müşterilerimize ve Çalışanlarımıza Taahhüdümüz ; Sürdürülebilir ve karlı büyüme, başarımızın temel motivasyonu ve göstergesidir. Yenilikçi yaklaşımımızla etkin sonuçlar elde ederiz.

Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar, en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.

Değerlerimiz

• Müşterimiz önemlidir, Hizmet önceliğimizdir, Kurumsal varlığımızın nedenidir.
• Müşterilerimizle kazan-kazan ilişkisi kurarız, Her iki tarafın hakkını da korumayan bir ilişkinin sürdürülebilir olmadığını biliriz.
• Müşterilerimize sunduğumuz ürünleri önce kendi bünyemizde deneyimler, ihtiyaca yönelik ürün sunma kabiliyetimizi geliştiririz.
• Tüketicilerimize yüksek kalitede ürünleri ve güçlü markaları, en iyi hizmet ile sunarız.
• Hızlı ve dinamiğiz, piyasayı iyi izleyerek, çok çalışarak ve kendimizi aşarak müşterilerimize en iyiyi, ilk önce biz sunarız.
• Birbirimize danışır, birlikte öğrenir ve aynı hedef için tek bir ekip olarak çalışırız.
• Vizyon ve Misyonumuza hizmet eden hedefler belirler, Yaptığımız işe yüreğimizi koyar, Hedefimize ulaşırız.
• Girişimci ruhumuzla, daime değişim ve dönüşümün içinde yer alır, trendleri takip eder, yeni , farklı ve yaratıcı fikirleri odağımızda tutarız.

paged
Loading posts...
link_magnifier
#ACAAAA
on
fadeInDown
loading
#ACAAAA
off