boxed
border
http://dorduncu.com.tr/wp-content/themes/anya-installable/
http://dorduncu.com.tr/
#155779
style3

SiemensAnkastre

Siemens Ankastre

Değerli Siemens Dostu,

Siemens Yetkili Satıcısı olarak, Siz değerli müşterilerimizin proje ankastre ürün ihtiyaçlarınıza yanıt vermekten mutluluk duyarız. Siemens Ankastre ürünlerimiz pazar lideri olarak, projelerinize değer katan önemli bir prestij göstergesidir. Ödüllü yetkili servislerimiz proje uygulama tecrübeleri ile her türlü teknik destek için daima yanınızdadır.

Hızlı proje oluşturma – sonuçlandırma – uygulama çalışmalarımızla, projelerinizde ankastre tedarikçiniz olmayı hedeflemekteyiz.

Bu çalışmalarda proje ihtiyaçlarının tespit edilmesi, ölçümlerin yerinde değerlendirilmesi, depolama ve zamanında teslimatın sağlanması ayrıca yenilikçi ve kolay ödeme sistemleri ile satın almanızı hızla gerçekleştirmenize imkan verebilmekteyiz.

Dördüncü Teknoloji Ürünleri Satış ve Pazarlama A.Ş.olarak bizden teklif almadan Proje – Ankastre alımınıza karar vermemenizi önerir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Sizlerle tanışmak ve projelerinizde güvenilir tedarikçiniz olarak yanı başınızda bulunmak isteğimizi sizin de uygun göreceğiniz bir zamanda sizlere aktarmak isteriz.

Saygılarımızla.

Siemens MaltepePark Ekibi.

Bize : 0216 515 12 37 ve 0532 728 08 06 no’lu telefonlarımızdan veya bilgi@dorduncu.com.tr e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

paged
Loading posts...
link_magnifier
#ACAAAA
on
fadeInDown
loading
#ACAAAA
off